درباره ما

شرکت بازرگانی عرش تجارت مکران بعنوان ترخیص کار رسمی گمرک يكی از خوشنام ترين مجموعه های خدماتی در زمينه اظهار و ترخیص کالا از گمركات كشور می باشد كه توانسته است طی سالها فعاليت مستمر خدمات صادرات كالا و مشاوره بازرگانی تعدادی از معتبرترين شركت هاي تجاري و صنعتي را بعهده بگيرد. اين شرکت از بدو تاسيس، نهايت تلاش خود را در ارايه بهترين خدمات به مشتريان داشته و با جذب نيروهای كارآمد، مجرب و تحصيلكرده سعی در ارتقاء ارايه خدمات بازرگانی و گمركی مورد نياز شما را دارد.

خدمات بازرگانی این شرکت عبارتند از: اظهار کالا از کلیه گمرکات کشور از جمله تهران و بندر عباس . بندرجاسک و سایر گمرکات کشور توسط کارگزار رسمی گمرک، اخذ حمل یکسره، اظهار کلیه کالا های مجاز صادراتی ، اخذ مجوزها و استانداردها و مدارک صادراتی مورد نظر از سازمان ها و ارگانها، پیگیری در گمرک توسط کارشناسان مجرب، دوراظهاری و ارائه پرینت اظهارنامه صادراتی، خدمات کارت بازرگانی طرف قرارداد با شرکت های حمل و نقل معتبر و دریافت کالا از سراسر کشور، تعیین تعرفه و ارزش کالا بصورت کارشناسی در کوتاه ترین زمان.

آرمان این شرکت : امانتداری و رعایت محرمانه بودن امور تجاری بازرگانان، حفظ امنیت اقتصادی و مالی صادر کنندگان و تجار محترم ، صداقت، سرعت و دقت در عملیات اجرایی ، تعیین ارزش و قیمت ترخیص طبق تعرفه های گمرکی، ارائه به موقع اطلاعات به صاحب کالا، تحویل و اظهار کالا در حداقل زمان ممکن، استفاده از روش های نوین ارتباطات الکترونیکی برای تسریع انتقال اطلاعات