مشاوره صادرات کالا به عمان | شرکت صادرات به عمان

دوره-آموزش-جامع-تجارت-و-بازرگانی

کشور عمان یکی از بهترین مقصد های تجاری، برای صادرات کالا از ایران به حساب می آید. صادرات به این کشور در سال های اخیر با رشد مواجه بوده اما هنوز بازار کشور عمان از محصولات ایرانی اشباع نشده است. این کشور یکی از بهترین پل های ارتباطی برای صادرات به کشور هاای عربی و آفریقایی به حساب می آید. اما اگر شما قصد صادرات کالا به این کشور را دارد بهتر است از مشاوره صادرات کالا به عمان آگاه باشید.

چه کالاهایی برای صادرت به عمان مناسب است؟

بستگی دارد مقصد نهایی شما کشور عمان باشد یا کالای خود را برای صادرات مجدد آماده می کنید. اما در کل صادرات صنایع غذایی، مصالح ساختمانی و مواد معدنی بیشترینن آمار صادرات از ایران را داراست. در گذشته صادرات ایران به عمان از طریق بندر جاسک بیشتر شامل صادرات میوه و تره بار می شد، اما امروزه زمینه های لازم برای صادرات انواع کالا در صورت بازاریابی مناسب فراهم است.

☑️ آشنایی با اقتصاد کشور عمان 

مشاوره صادرات کالا به شما چه می گوید؟

صادرات از طریق شرکت های بازرگانی این مزیت را دارد که شما را با فوت و فن های تجارت اشنا می کنند. حمل بار از هز جای ایران به مقصد، مدارکی که باید برای صادرات سریع کالا در اختیار داشته باشید، بهترین مسیر نجاری برای حمل و نقل بار و همچنین نوع حمل و نقل از جمله مواردی است که باید با آن آشنا باشید. آشنایی با قوانین تجارت و شیوه صادرات پرسود، از مزایای کمک گرفتن از یک مشاوره صادرات است.

کدام کشورها بیشترین آمار واردات کالا از عمان را داشته اند؟

کشور های چین، ژاپن، تایوان، کره جنوبی، کشورهای شاخ آفریقا و همچنین عربستان و کشورهای عربی همسایه بیشترین آمار واردات کالا از این کشور را داشته اند. بیشترین واردات کالا به این کشور نیز از چین، آمریکا، ایتالیا، هندوستان، ژاپن و عربستان است. ایران با آنکه از طریق آب های خلیج فارس با این کشور همسایه است، با وجود کالاهای صادراتی باکیفیت، سهم زیادی در صادرات این کشور نداشته است.

☑️ صادرات به عمان در سریع ترین زمان 

مشاوره صادرات و واردات کالا

اگر به فکر صادرات به کشور عمان هستید، شرکت عرش تجارت مکران با در دست داشتن مشاورین باتجربه و همچنین با ارئه راهکارهای امن برای صادرات کالای پرسود به کشور عمان، از ریسک های صادرات شما می کاهد. با اعتماد به ما می توانید امن ترین راه های صادرات کالا به این کشور را به همراه مشاوره صادرات کالا به عمان تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.