صادرات گلاب ایرانی و ویژگی های آن

صادرات گلاب

گلاب یک محصول شناخته شده در اکثر کشورهای جهان است. به همین دلیل است که این محصول در بیشتر کشرهای دنیا تقاضا دارد. گلاب کاشان یکی از باکیفیت ترین کالاهای ایرانی است. صادرات گلاب به دلیل خواص دارویی، طبیعت گرم و خواص آرامبخشی آن به سایر کشورهای جهان می تواند یک انتخاب سودآور باشد. اگر قصد دارید کشور مقصد مناسب و همچنین کشورهای وارد کننده این محصول را بشناسید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

کشور مقصد صادرات گلاب ایرانی

کشور هایی نظیر آمریکا، برخی از کشورهای اروپایی نطیر آلمان و فرانسه، عربستان صعودی و هلند، چین و کانادا از جمله کشورهای وارد کننده گلاب می باشند. از جمله کشورهای صادر کننده گلاب نیز می توان به هند در رتبه اول و آمریکا، برزیل، انگلستان و هلند اشاره کرد. برخی از کشورهای صادرکننده گلاب، در سال های اخیر نیز در .اردات این محصول رشد داشته اند. از جمله آن ها می توان به هند، هلند، فرانسه، آلمان و امریکا اشاره کرد. مطالعات نشان داده کشورهای اسپانیا و عربستان نیز از جمله کشورهای رو به رشد در واردات این محصول بوده اند. در صورت بازریابی صحیح، صادرات گلاب درجه یک کاشان، می تواند یک کالای صادراتی پرسود باشد.

☑️ صادرات به عمان در سریع ترین زمان 

ویژگی های گلاب درجه یک

گلاب صادراتی باید از کیفیت و ویژگی های لازم برای تجاارت برخوردار باشد که گلاب کاشان با سال ها قدمت از این ویژگی ها برخوردار است. این امر صادرات گلاب به اروپا و آمریکا را تسهیل می بخشد. از جمله ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بوی مطبوع محصول
  • استفاده از اسانس طبیعی به مقدار لازم
  • بی رنگ و شفاف بودن محصول
  • رعایت استانداردهای بهداشتی در تولید محصول
  • استفاده از بسته بندی مناسب در تولید محصول
  • عدم وجود رسوب و ذرات معلق
  • طعم مطبوع

☑️ صادرات برنج ایرانی 

گلاب انوع مختلفی دارد. یکی از مرغوب ترین و پرطرفداترین آن ها می توان به گلاب دو آتیشه اشاره کرد. در تهیه این گلاب، گلاب معمولی باید دوبار تقطیر شود. از دیگر انواع این محصول می توان به گلاب ممتاز و گلاب اعلاء اشاره کرد. گلاب از نظر میزان اسانس بخ دو نوع سبک و سنگین تقسیم بندی می شود. یک لیتر از گلاب سنگین، از مقدار بیشتری گل محمدی به دست می آید. یک لیتر از گلاب سبک، دارای اسانس کمتری نسبت به گلاب سنگین است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.