صادرات به هند و بهترین کالا برای تجارت

N2JiZTMdtgeE

صادرات به هند به دلیل آنکه این کشور جزو یکی از پرجمعیت ترین و بزرگ ترین کشورهای جهان است، از اهمیت زیادی برخوردار است. اقلیم این کشور گرم و مرطوب است و از تمدن باستانی برخوردار است. فرقه های مذهبی مختلفی در این کشور وجود دارد. شناسایی نیازهای بازار هند هرساله سود خوبی برای تجار ایرانی به همره دارد. اگر قصد دارید با فرهنگ این کشور و همچنین مهم ترین کالاهای صادراتی به هند آشنا شوید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

☑️ سرمایه گذاری در عمان با صادرات کالا 

بهترین کالای صادراتی برای تجارت با هند

کشورهای وارد کننده به هند شامل چین، آمریکا، امارات، سوییس و عربستان می شود. نیار های کشور هند به گونه ای است که آن را جزو یکی از بزرگ ترین کشور های وارد کننده های جهان تبدیل کرده است. محصولات صادراتی از ایران به هند شامل فرآورده های نفتی، صنایع معدنی و شیمیایی، محصولات آهن و فولاد، تجهیزات پزشکی و برخی از محصولات صنایع غذایی می شود. عمده صادرات ایران به هند نیز در زمینه صنایع غذایی شامل موارد زیر می شود:

  • خشکبار و میوه های خشک شده
  • پسته
  • بادام
  • خرما
  • حبوبات
  • زعفران

ایران در زمینه تولیدات برخی کالاها نظیر فرش دستباف، سنگ های قیمتی و صنایع دستی توانایی تولید با کیفیت بالا را دارد. بنابراین می توان با بازاریابی صحیح، می توان این کالاها را به هرجای جهان صادر کرد.

☑️ اصول واردات کالا 

صادرات به هند

اقتصاد کشور هند

هند نه تنها یکی از وارد کنندگان بزرگ جهانی محسوب می شود، در زمینه های صادرات نیز پتانسیل دارد. واردات از هند به سایر کشور های جهان و ایران شامل کالاهای نختلفی می شود. از مهم ترین کالاهای وارداتی از کشور هندوستان می توان به برنج اشاره کرد. این کشور به یکی از اقتصادی ترین کشورهای دنیا شهرت دارد. چیزی که اقتصاد این کشور را خااص می کند، تنوع است که زمینه های زیادی را در بر می گیرد. با اینکه جمعیت این کشور بیش از 1 میلیار است و جمعیت زیادی در این کشور با درآمد کم زندگی می کنند، اما امکان های به وجود امده ددر این کشور هند را به سومین کشور صنعتی جهان تبدیل کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.