صادرات به عمان با بهترین قیمت و سریع ترین زمان

صادرات به عمان

شرکت عرش تجارت مکران با سالیان سال تجربه و فعالیت در زمینه بازرگانی، ارائه دهنده خدمات در زمینه صادرات می باشد. صادرات به عمان و یا حمل کالا به عمان یکی از برجسته ترین اموری می باشد که در این محموعه انجام می شود.

ما در این مطلب به توضیح موارد مختلفی مثل صادرات به عمان ، ارسال بار به عمان و حمل کالا به عمان ، ارسال بار به مسقط و همچنین توضیحاتی در رابطه با این شرکت حمل و نقل به عمان می پردازیم. چرا که صادرات به عمان یکی از پرسودترین تجارت های ایران به حساب می آید و با سرمایه گذاری و انتخاب کالای صادراتی مناسب می توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

 

صادرات به عمان

کشور عمان که در همسایگی کشور عزیزمان ایران قرار دارد، سالیان سال است به عنوان یکی از قطب های تجاری در منطقه شناخته شده است.

عوامل زیادی مثل دسترسی به آب های ازاد بر موفقیت این نوع بیزینس (بازرگانی) در عمان تاثیرگذار است.

همچنین یکی از برترین ویژگی ها، وجود ارتباط خوب و دوستانه این دولت با دیگر دولت ها می باشد.

عمان رابطه ای به دور از مشکل و تنش با دیگر دولت ها دارد.

در ادامه به یک سری از ویژگی های این کشور اشاره می کنیم

اگر قصد صادرات کالا به عمان را دارید و یا می خواهید به عنوان یک شرکت حمل و نقل کالا به عمان بار ارسال کنید، نیاز است این اطلاعات را داشته باشید.

عمان یکی از تجاری ترین کشورهای حوزه خلیج فارس به شمار می رود که دلیل موقعیت مناسب تجارت بسیاری با سایر کشور ها دارد. ایران نیز سود خوبی از صادرات با این کشور حوزه خلیج فارس برده است. اما باتوجه به شرایط مناسب آن این سود کافی نیست و می توان بیشتر در این زمینه سرمایه گذاری کرد. از دیگر مزایای صادرات با این کشور سریع بودن آن باتوجه به انتخاب مسیرتجاری مناسب است. همچنین عمان مقصد مناسبی برای صادرات مجدد کالا به مقصد های یمن، عربستان، امارات، بحرین، مصر و شاخ آفریقا است.

فرهنگ و جمعیت کشور عمان

در این قسمت در قالب یک تصویر اطلاعات کلی در رابطه با جمعیت و فرهنگ این کشور در اختیار شما قرار می دهیم که ممکن است برای شما کاربردی باشد.

صادرات به عمان
صادرات به عمان

 

شرایط اقتصادی کشور عمان

یکی از مهم ترین پارامتر هایی که باید برای این نوع فعالیت، یعنی ارسال بار به عمان و یا تاسیس شرکت حمل و نقل کالا به عمان بدانیم، شرایط اقتصادی آن می باشد. عمان هرساله از واردات کالا استقبال می کند و بخش عمده ای از نیازهای خود را از این طریق برظرف می کند.

جهت ارائه اطلاعاتی مختصر و مفید در رابطه با شرایط اقتصادی می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید.

شرکای تجاری

بزرگ ترین شرکای تجاری کشور عمان به ترتیب چین، آمریکا، هند، ژاپن، عربستان صعودی و ایتالیا می باشند. سالانه حجم زیادی از انواع کالا از این کشور ها وارد عمان می شود.

ایران نیز یکی از شرکای تجاری عمان محسوب می شود ولی با اینکه این دو کشور بسیار به یکدیگر نزدیک هستند و همسایه محسوب می شوند، درصد قابل تاملی از این موضوع تجاری به ایران اختصاص داده نمی شود. کالاهای تجاری ایران به عمان معمولا شامل انوع خشکبار، صنایع غذایی، مصالح و مواد ساختمانی، ماشین آلات و ابزارآلات می شود.

البته لازم به ذکر است این که ایران باتوجه به دسترسی مناسبی که به عمان دارد و از اصلی ترین صادرکنندگان آن به حساب نمی آید، بنا بر وجود مشکل نیست زیرا این دو کشور در تمامی طول تاریخ ارتباطی خوب و دوستانه داشته اند. حتی باوجود تحریمات نیز ارتباط ایران با این کشور از نظر تجاری بسیار مناسب است و بازاریابی صادراتی در شهرهای آن نشان می دهد مقصد مناسبی برای انتقال انواع کالا به شمار می شود.

حمل کالا به عمان

شرکت عرش تجارت مکران از طریق کوتاه ترین راه دریایی، از بندر جاسک حمل کالا به عمان را انجام می دهد. بندر جاسک یکی از بنادر تجاری و مهم ایران است که مبدا مناسبی برای صادرات دریایی با استفاده از آب های آزاد به شمار می رود. بندرجاسک واقع در شرق استان هرمزگان کوتاه ترین مسیر آبی را با بنادر تجاری مهم کشور عمان نظیر السویق و سلطان قابوس دارد.

در ادامه به مراحل روند حمل کالا به عمان و یا همان ارسال بار به عمان می پردازیم:

 1. ثبت سفارش خرید کالا در ایران از مشتری
 2. ثبت سفارش کالای خریدای شده مشتری
 3. حمل زمینی کالا از سراسر کشور تا بندر جاسک
 4. انجام تشریفات گمرکی در بندر جاسک جهت صادرات کالا
 5. تخلیه و بارگیری کالا در شناور
 6. ارسال دریاییکالا به بنادر کشور عمان
 7. تهیه اسناد و مدارک صادراتی مربوطه
 8. ارسال اسناد و مدارک صادراتی به نماینده صاحب کالا یا ترخیص کار عمانی
 9. تحویل کالا در بنادر کشور عمان
 10. پایان روند

ارسال بار به عمان

ارسال بار یا حمل کالا به عمان از کشور ما به دو شکل دریایی و هوایی انجام می شود.

تمامی مراحل ارسال بار به عمان مانند پاراگراف قبلی ( حمل کالا به عمان ) می باشد.

شرکت عرش تجارت مکران سالیان سال است که در این زمینه فعالیت دارد و می تواند به بهترین شکل ممکن کلیه امور ارسال بار شمارا به عمان انجام دهد.

جهت ارسال بار به عمان نیاز نیست حتما بار شما در نزدیکی مرز ایران باشد!

ما از سراسر ایران بدون به زحمت افتادن شما حمل کالا به عمان را انجام می دهیم.

همچنین با بهره گیری از مشاوره صادراتی شما در انتخاب زمان مناسب صادرات در سریع ترین زمان ممکن یاری می کنیم.

استفاده از حمل و نقل ترکیبی با مناسب ترین قیمت ممکن بسته به حجم بار و موقعیت شما در ایران صورت می پذیرد و ما همه نیاز های شما در این زمینه را فراهم خواهیم کرد.

شرکت حمل و نقل به عمان

کشور عمان به دلیل داشتن ثبات اقتصادی و سیاسی، همواره یکی از جذاب ترین مقصد های صادراتی و سرمایه گذاری برای بازرگانان و سرمایه گذاران می باشد.

در همین راستا شرکت بازرگانی عرش تجارت مکران به عنوان یک شرکت حمل و نقل به عمان، با ارائه خدمات تخصصی صادرات به عمان همواره تسهیل گر این مسیر پر پیچ و خم برای بازرگانان کشورمان است.

این شرکت حمل و نقل به عمان با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله در حوزه بازرگانی، خدماتی مانند

 • صادرات و واردات
 • بازاریابی صادراتی
 • حمل و نقل دریایی
 • حمل و نقل زمینی

به طیف وسیعی از کشور ها از جمله عمان از طریق کوتاه ترین مسافت دریایی بندر جاسک تا بنادر عمان و ترخیص و تحویل کالا در مقصد نهایی را با صداقت، سرعت و اقتصادی ترین نرخ ممکن ارائه می دهد.

با کوتاه بودن مسیر حمل و نقل، در هزینه های صادرات بسیار صرفه جویی می شود. بنابراین انتخاب مسیر تجاری مناسب از جمله تکنیک های صادرات پرسود است. شرکت عرش تجارت مکران با انتخاب مسیر صادراتی مناسب شما را همراهی می کند. به همین دلیل است که انتخاب بهترین شرکت حمل و نقل به عمان در تجارت شما تاثیرگذار است.

 

ارسال بار به مسقط

ارسال بار به مسقط

از دیگر تخصص عرش تجارت می توان به ارسال بار به مسقط اشاره کرد!

مسقط بزرگ ترین شهر کشور عمان است.

این شهر دارای بنا های تاریخی و جاذبه های دیدنی بسیاری می باشد.

و اما مهم ترین ویژگی آن از دید تجاری، داشتن فرودگاهی بزرگ و بین المللی می باشد که از طریق آن ارسال بار به مسقط صورت می گیرد.

اگر قصد ارسال بار به مسقط را دارید، بهترین گزینه برای شما عرش تجارت مکران می باشد، زیرا در این عرصه تجربه بسیاری دارد و با بهترین نرخ ممکن کار شما را انجام می دهد.

این شهر به دلیل آنکه پاایتخت کشور محسوب می شود، ارتباط مناسبی با سایر شهرهای عمان دارد.

اگر در زمینه صادرات به یک مشاور کاربلد و شرکت صادراتی برای انجام تمامی مراحل صادرات نیاز دارید، روی ما حساب کنید.

جمع بندی

هدف از رائه این مقاله ارائه توضیحات در رابطه با صادرات به عمان ، حمل کالا به عمان یا ارسال بار به عمان ، حمل و نقل به عمان ، ارسال بار به مسقط و معرفی مجموعه عرش تجارت مکران به عنوان شرکت حمل و نقل به عمان است.

عرش تجارت به دلیل داشتن تجربه زیاد در این زمینه، راه های مختلفی جهت انجام امور شما در این زمینه ارائه می دهد که ما به دو مورد آن اشاره می کنیم.

 1. ارسال بار در سریع ترین زمان ممکن
 2. ارسال بار به بهترین قیمت ممکن

اگر بار شما در کم ترین زمان ممکن به مقصد برسد می تواند فروش بیشتری داشته باشد و پرداخت نرخ کمتر می تواند باعث شود پول بیشتری برای شما ذخیره شود.

هر دوی این موارد در نهایت برای شما سود اور می باشد و رضایت شما باعث ایجاد همکاری های متعدد شما با ما.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.