صادرات به دبی | کالای صادراتی به دبی را بشناسید

صادرات به دبی

یهترین کالای صادراتی به امارات را می شناسید؟ دبی یکی از شهرهای پرجاذبه خاور میانه است. تجارت با این شهر در این سال ها مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی قرار گرفته است. بنابراین قصد داریم در این مقاله به شیوه صادرات به دبی و کالای مناسب صادراتی آن اشاره کنیم. صادرات به دبی معمولا از طریق آب های آزاد صورت می گیرد. برای صادرات انواع محصول به این شهر با کمک کانتینر حتما باید بسته بندی های استاندارد و مناسب در نظر گرفته شود. شهر دبی یک شهر گردشگری است و کالای صادراتی نیز باید با آن متناسب باشد.

شهر دبی را بیشتر بشناسید

دبی یکی از بزرگ ترین شهرهای امارت متحده عربی است که جاذبه گردشگری بسیاری دارد این شهر یکی از مدرن ترین شهرهای جهان است. پیشرفت اقتصادی این شهر چشمگیر بوده است. امارت نیز از منابع نفتی برخوردار است. اما با این حال تجارت این شهر تنها به تجارت نفتی متکی نمی باشد. فرودگاه بین المللی دبی بسیاری از پرواز های شهرهای مهم دنیا از ان به صورت مستقیم انجام می شود. اقلیم این شهر گرم و خشک است. مردم بومی این شهر عرب زبان هستند و دین آن ها اسلام است. با این حال حجاب در این شهر مگر در اماکن عمومی خاص اجباری نیست.

☑️ صادرات گلاب کاشان و نکات آن 

کالای مناسب صادراتی برای تجارت با دبی

صنایع غذایی برای صادرات به دبی می تواند یک انتخاب مناسب باشد. این شهر به دلیل اقلیم گرمی که دارد، توانایی پرورش بسیاری از میوه ها را ندارد. از طرفی از زمین های زراعی کمتری برخوردار است. به همین دلیل صادرات میوه و تره بار به این کشور از رونق بسیاری برای ایران برخوردار است. همچنین ایران به دلیل مسافت نزدیک با کشور امارات، می تواند صادرات را در سریع ترین زمان انجام دهد. صادرات به این کشور از طریق دریایی و هوایی انجام می پذیرد.

☑️ مشاوره صادرات کالا به عمان

علاوه بر صادرات میوه، صادرات خشکبار نیز به دبی از صنایع غذایی پرسود به حساب می رود. صادرات خشکبار باید با رعایت استاندارهای لازم و بسته بندی مناسب صورت بگیرد. میوه خشک، پسته، گردو، فندق و سایر میوه جات خشک از جمله محصولات صادراتی به دبی به حساب می رود. همچنین صادرات زعفران به دلیل توانایی های ایران در تولید زعفران درجه یک به دبی یک کالای تجاری مناسب به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.