سرمایه گذاری در عمان با صادرات کالا

750_917650prooo (1)

سرمایه گذاری در عمان با روش تجارت به دلیل ظرفیت های وسیع بازار عمان یکی از انتخاب های تجاری سودآور به حساب می آید. علاوه بر فرصت های تجاری شهر های کشور عمان، شهرهای بزرگ این کشور نظیر مسقط پایتخت آن، بستر مناسبی برای فعالیت های مبتنی بر فروش کالا، شرکت های حوزه فناوری، خدماتی، بازرگانی، تبلیغاتی و صادرات کالا را فراهم می کند. موقعیت شهر مسقط در خاور میانه آن را به یک شهر رو به رشد تبدیل کرده است. و همچنین موقعیت کشور عمان و دسترسی آن به کشورر های عربی بسیار مناسب است.

شناسایی بازار عمان

عمان یکی از شهر هایی است که چیزی حدود 40 درصد جمعیت آن را مردمان آن را خارجی ها تشکیل می دهند. وضعیت بازار اتقصادی عمان به دلیل رقابت سالم بسیار مناسب بوده و همچنین قیمت ها از ثبات برخوردار است. نرخ بیکاری در این کشور چیزی حدود 5 درصد است و بازار اشباع نشده این کشور باعث شده تجارت با عمان نسبت به سال های اخیر افزایش داشته باشد.


✅ صادرات ارزان به عمان


سرمایه گذاری با صادرات مجدد از عمان

اکثر کالاهایی که از ایران به عمان صادر می شوند، به منظور صادرات مجدد به کشور یمن، آفریقا، امارات و کشور های حوزه های خلیج فارس انجام می پذیرد. دسترسی کشور ایران از طریق آب های آزاد خلیج فارس و بندر جاسک به بندها و مناطق مهم تجاری شهر های کشور عمان این فرصت سودآوری را برای ایرانیان فراهم نموده است.

اما چرا صادرات مجدد کالا انجام می شود؟ 

کالای صادراتی باید به دست کشور مصرف کننده آن برسد. قیمت تمام شده کالا باید با قیمت بازارهای کشور هدف مطابقت داشته باشد.کشور هایی که نیاز های بیشتری در زمینه صنایع غذایی، مصالح ساختمانی و انواع کالای صادراتی داشته باشند، کشور مصرف کننده کالای مورد نظر نامیده می شوند. استفاده از روابط مناسب کشور عمان با سایر کشور های جهان، مسیر تجاری پرسودی را برای تجار ایرانی رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.